kontakt

Otevírací doba

Vážení a milí! Naše provozovna má otevřeno od pondělí do pátku v čase určeném vašimi objednávkami. Na aktuální změny provozní doby, jako například kdy máme dovolenou, se můžete podívat v sekci novinky. Kontakt může proběhnout osobně, telefonicky, e-mailem, nebo případně na naší stránce na Facebooku.

Provozovna podologie a pedikúry je otevřena každý pracovní den, (v závislosti na vašich objednávkách), Fyzioterapie a masáže probíhají převážně v úterý a ve čtvrtek. Vše ale vždy záleží na předchozí domluvě. K ošetření je vždy potřeba se předem objednat!

Sídlíme v Chrudimi na adrese Havlíčkova 7. V přízemí je restaurace a v prvním patře najdete naše dvě provozovny. Nemusíte se bát, že byste nás nenašli, venku je velká cedule a vevnitř všude ukazatele.

K telefonickému objednání na pedikúru využívejte, prosím,  provozní dny –  pondělí až čtvrtek 9:00 – 17:00, v pátek v 8.30 – 13:00. V jiný čas nemůžeme zaručit, že bude telefon plně dostupný. Nemůžete-li se dovolat, mějte prosím trpělivost. Při práci s klientem mnohdy nemůžeme telefon brát. Děkujeme za pochopení.

Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a budete se k nám rádi vracet!

Havlíčkova 7 Chrudim

Kontakt - mapa provozovny

Česká podologická společnost