NOVINKY

Uzavření provozovny!

Vážení klienti, rozhodnutím vlády je naše provozovna od čtvrtku 22. října 2020 uzavřena. Náš telefon pro podologii a pedikúru 776483572 bude v pracovních dnech v provozu. Pokud budete potřebovat radu či konzultaci, budeme na tomto čísle k dispozici. Termíny objednávek od 22.10. dále jsou zrušeny, objednané klienty budeme kontaktovat hned, jak bude možné provozovnu znovu otevřít. Přejeme hodně zdraví a těšíme se na setkání po ukončení karantény.

Novinky v ceníku – vzhledem k skokovému nárůstu cen ochranných prostředků a dezinfekcí jsme byli nuceni upravit ceny našich služeb. Aktuální ceník najdete zde:

Novinky - Covid 19

Vážení klienti, znovu otevíráme naši provozovnu v pondělí 11. května 2020 za zpřísněných hygienických podmínek. Klienty budeme postupně objednávat, zatím však ve větších časových rozestupech. Prosíme proto, abyste dodržovali časy objednávek, do provozovny vstupovali  jednotlivě, při příchodu použili dezinfekci na ruce. V případě, že se necítíte dobře, máte kašel, teplotu nebo jste byli v kontaktu s osobou pozitivní na COVID-19, nechoďte prosím k ošetření.  Je možné, že se hygienické podmínky pro naše provozovny budou ještě měnit. Děkujeme za vstřícnost a pochopení.

Drazí klienti,

chápeme, že mnoho z vás, kteří nosí naše rovnátka nebo mají potíže se zarůstajícími nehty, je nyní bez pomoci. Jakmile bude provozovna znovu otevřena, budeme samozřejmě akutní případy řešit přednostně. Prozatím jsme s laskavým svolením pana Jaroslava Fešara, Bc. umístili níže odkaz na stránky jeho Centra péče o nohy a tělo, kde jsou velmi dobře popsány možnosti, jak stav se zarůstajícím nehtem řešit, než se dočkáte našeho ošetření. Je nám líto, že vám nyní nemůžeme pomoci a těšíme se na dobu, až se budeme opět setkávat.

Odkaz zde.

Platnost dárkových poukazů se prodlužuje do 31. 8. 2020

Od ledna 2019 provozujeme také mobilní pedikúru. Jednou za dva týdny ve čtvrtek vyjíždíme ke klientům, kterým jejich situace nedovoluje dostavit se do naší provozovny.

V prodeji jsou poukázky na rok 2020 – podrobnosti jsou uvedeny v ceníku:

Níže naleznete video, ze kterého si můžete udělat představu o tom, jak vypadá přístrojová pedikúra v naší provozovně: 

Níže můžete shlédnout film Nezůstaneš sama, zabývající se ženami s karcinomem prsu, na kterém jsme se podíleli, a který byl natočen ve spolupráci s nemocnicí v Litomyšli: 

Nehtová rovnátka systému Ross Fraser aplikujeme v naší provozovně. Jedná se o konzervativní řešení některých případů zarůstajících nehtů. Vyrábíme také individuální silikonové meziprstní korektory.

V naší provozovně používáme skvělé krémové pěny na nohy německé výroby Callusan.
Tyto pěny můžete u nás zakoupit či objednat. Pěny běžně používáme při pedikérském ošetření nohou, takže je u nás můžete osobně vyzkoušet.

novinky Callusan

Poúrazové stavy
Rádi bychom také nabídli klientům s poúrazovými a pooperačními stavy rozcvičení a rehabilitaci. U nás se sice všechny výkony platí, protože nemáme smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, zato však máme dosud dost volných míst k tomu, abychom mohli tyto stavy začít řešit v co nejkratší době po chirurgickém doléčení.