CENÍK

Vážení zákazníci!

Ceník berte, prosím, s jistou rezervou. Není lehké péči o člověka vtěsnat do čísel a norem. Doufáme, že u nás budete spokojeni.

Jsme živnostenskou provozovnou, nikoliv zdravotnickým zařízením. Nemáme smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou. Naše služby jsou hrazeny klientem přímo. Nenajdete zde cenu za lakování nehtů. Je to proto, že tuto službu neposkytujeme. V případě zájmu o lakování nehtů se prosím obracejte na kosmetická studia. Děkujeme za pochopení. Více o našich službách najdete zde

Od prvního září 2021 jsme mírně upravili naše ceny.  I nadále nabízíme osobám starším sedmdesáti let pedikérské ošetření se slevou! Po domluvě lze také využít naší nabídky mobilní pedikúry, kdy za Vámi můžeme přijet až domů. Cena výjezdu mobilní pedikúry je uvedena níže a platí pro výjezd do vzdálenosti 10km od provozovny. Nad tuto vzdálenost připočítáváme 6,- Kč na kilometr.

Pedikérské ošetření na dárkový poukaz má stejnou cenu jako procedura, na kterou je poukaz zakoupen.  Dárkové poukazy lze koupit přímo u nás v provozovně, nebo také online. 

V rámci Programu prevence VZP pro diabetiky lze od prvního ledna 2020 využít příspěvek na pedikérské přístrojové ošetření nohou, za předpokladu předložení dokladů o absolvování nejméně 4 ošetření (pravidelná péče). Výše příspěvku pojišťovny na prevenci zhoršení onemocnění diabetes mellitus je uvedena na stránkách VZP. Více informací zde

Ceník - Nespěcháme

Podrobný výklad k cenám je k vyžádání v provozovně.
Ceník je platný od 1. 9. 2021