CENÍK

Vážení zákazníci!

Ceník berte, prosím, s jistou rezervou. Není lehké péči o člověka vtěsnat do čísel a norem. Doufáme, že u nás budete spokojeni.

Jsme živnostenskou provozovnou, nikoliv zdravotnickým zařízením. Nemáme smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou. Naše služby jsou hrazeny klientem přímo. Nenajdete zde cenu za lakování nehtů. Je to proto, že tuto službu neposkytujeme. V případě zájmu o lakování nehtů se prosím obracejte na kosmetická studia. Děkujeme za pochopení. Více o našich službách najdete zde

Od prvního srpna 2020 jsme mírně upravili naše ceny.  I nadále nabízíme osobám starším sedmdesáti let pedikérské ošetření se slevou! Po domluvě lze také využít naší nabídky mobilní pedikúry, kdy za Vámi můžeme přijet až domů. Cena výjezdu mobilní pedikúry je uvedena níže. 

Pedikérské ošetření na dárkový poukaz má jednotnou cenu, bez ohledu na věk klienta. Dárkové poukazy lze zakoupit přímo u nás v provozovně, nebo také online. 

V rámci Programu prevence VZP pro diabetiky lze od prvního ledna 2020 využít příspěvek na pedikérské přístrojové ošetření nohou, za předpokladu předložení dokladů o absolvování nejméně 4 ošetření (pravidelná péče). Příspěvek VZP na prevenci zhoršení onemocnění diabetes mellitus je až 1000 Kč. Více informací zde

Ceník - Nespěcháme

ceník nespěcháme

Podrobný výklad k cenám je k vyžádání v provozovně.
Ceník je platný od 1. 8. 2020