CENÍK

Vážení zákazníci!

Ceník berte, prosím, s jistou rezervou. Není lehké péči o člověka vtěsnat do čísel a norem. Doufáme, že u nás budete spokojeni.

Jsme živnostenskou provozovnou, nikoliv zdravotnickým zařízením. Nemáme smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou. Naše služby jsou hrazeny klientem přímo. Nenajdete zde cenu za lakování nehtů. Je to proto, že tuto službu neposkytujeme. V případě zájmu o lakování nehtů se prosím obracejte na kosmetická studia. Děkujeme za pochopení. Více o našich službách najdete zde

Pedikérské ošetření na dárkový poukaz má stejnou cenu jako procedura, na kterou je poukaz zakoupen.  Dárkové poukazy lze koupit přímo u nás v provozovně, nebo také online. 

V rámci Programu prevence VZP pro diabetiky lze od prvního ledna 2020 využít příspěvek na pedikérské přístrojové ošetření nohou, za předpokladu předložení dokladů o absolvování nejméně 4 ošetření (pravidelná péče). Výše příspěvku pojišťovny na prevenci zhoršení onemocnění diabetes mellitus je uvedena na stránkách VZP. Více informací zde

Ceník - Nespěcháme

Podrobný výklad k cenám je k vyžádání v provozovně.
Ceník je platný od 14. 3. 2022

Vysvětlivky k ceníku

Celkové pedikérské ošetření: základní vyšetření nohou a nehtů, dezinfekční spray, ostříhání a očištění nehtů, jejich úprava a dotvarování jemnou bruskou, ošetření nehtů přírodním olejem, použití antimykotických kapek pod nehty, odstranění rohoviny, ošetření mozolů a prasklin, případné odstranění kuřích ok, použití hydratační pěny a krátká masáž chodidel.

Částečné pedikérské ošetření: pouze některý z výše jmenovaných úkonů. Například pouze ošetření mozolů, rohoviny či prasklin nebo jen ostříhání a úprava nehtů.

Extrakce kuřího oka: jde o samostatné vyjmutí kuřího oka bez dalších prací na nohou. Je-li extrakce součástí pedikérského ošetření, zvlášť se neplatí.

Výroba individuálního silikonového korektoru: cena je dána náročností a zejména spotřebovaným materiálem.

Rovnátko Ross Fraser: jedná se o trvanlivé kovové rovnátko, cena 1100,- Kč je jednorázová, v případě ztráty nebo poškození rovnátka se tato cena znovu neúčtuje a je vyrobeno nové rovnátko podle modelu, který je uložen v provozovně.

Jednorázové rovnátko COMBIped: jde o rovnátko, kde je kombinován kov s plastem. Používá se v případech, kdy nelze hned aplikovat celokovové rovnátko,  ale je třeba nehet začít rovnat. Jeho aplikace je krátkodobá. Po sejmutí není možné rovnátko dál používat.

Odběr biologického materiálu:  jedná se o bezbolestný stěr z místa pod nehty, kde je podezření na výskyt  plísně. Cena zahrnuje odběr, zdravotnický materiál potřebný k odběru. Cenu za vyšetření určuje laboratoř a záleží na jeho požadovaném rozsahu.

Nehtové náhrady:  jde o zhotovení umělého nehtu z polymeru, náhradní nehet vydrží obvykle 6 – 8 měsíců. Při odrůstání je třeba materiál nehtu doplnit tak, aby náhrada působila stále přirozeně.

Masáže: v provozovně pedikúry poskytujeme pouze relaxační masáž chodidel, která trvá cca 30 minut. Masáže zad, šíje a dalších částí těla poskytujeme v provozovně masáží v jiné místnosti.

V naší provozovně neposkytujeme službu lakování nehtů.